184859-2026 - Wettbewerb
Belgien – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Leveren van Brood en Gebak aan de voorzieningen verbonden aan vzw Evara
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren van Brood en Gebak aan de voorzieningen verbonden aan vzw Evara
BeschreibungOpenbare procedure voor het leveren van brood en gebak aan de voorzieningen verbonden aan vzw Evara (nieuwe naam van Organisatie Broeders van Liefde)
Interne Kennung2026/VOE/03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/VOE/03 - 1 - Leveren van Brood en gebak in de provincies Oost- en West-Vlaanderen en Arrondissement Halle-Vilvoorde aan entiteiten verbonden aan vzw Evara
BeschreibungLeveren van Brood en gebak in de provincies Oost- en West-Vlaanderen en Arrondissement Halle-Vilvoorde aan entiteiten verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2026/VOE/03 - 2
BeschreibungLeveren van Brood en gebak in de provincie Antwerpen aan entiteiten verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel2026/VOE/03 - 3
BeschreibungLeveren van brood in de provincie Limburg en arrondissement Leuven aan entiteiten verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel2026/VOE/03 - 4
BeschreibungLeveren van gebak in de provincie Limburg en Arrondissement Leuven aan entiteiten verbonden aan vzw Evara
Interne Kennung4