2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding IT-partner voor het beheer van de One Identity omgeving van Aeres.
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbestedingsprocedure heeft betrekking op een IT- partner voor het beheer van de One Identity omgeving bij Aeres. Er is gekozen voor een openbare Europese aanbesteding aangezien er niet veel relevante mededinging (meer dan 5 Inschrijvers) verwacht wordt. Aeres beschikt zelf over een One Identity licentie en daarmee maakt deze licentie zelf geen onderdeel uit van deze aanbesteding. Uitgaven per jaar voor deze opdracht lagen de afgelopen jaren gemiddeld op circa € 200.000,00 inclusief BTW per jaar. De werkzaamheden gedurende de periode van de overeenkomst zullen naar verwachting bestaan circa 75% beheer (vaste kosten) en circa 25% op regie basis wijzigingen en projecten (variabele kosten).
Interne Kennung: AERB-I26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is gekozen voor een openbare Europese aanbesteding aangezien er niet veel relevante mededinging (meer dan 5 Inschrijvers) verwacht wordt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding IT-partner voor het beheer van de One Identity omgeving van Aeres
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de optiejaren heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de overeenkomst geheel of gedeeltelijk te verlengen onder gelijkblijvende condities, dit is echter geheel afhankelijk van de organisatorische ontwikkelingen.