See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z zabezpieczeniem akcji ratowniczych i profilaktycznych przez lekarzy w kopalniach/ruchach kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest gotowość do udziału w zabezpieczeniu akcji ratowniczych przez lekarzy oraz udział i zabezpieczenie akcji ratowniczych i profilaktycznych w niżej wymienionych kopalniach PGG S.A.: 1. KWK Sośnica 2. KWK Bolesław Śmiały 3. KWK RUDA Ruch Bielszowice 4. KWK RUDA Ruch Halemba 5. KWK ROW Ruch Jankowice 6. KWK ROW Ruch Chwałowice 7. KWK ROW Ruch Marcel 8. KWK ROW Ruch Rydułtowy 9. KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast 10. KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit 11. KWK Mysłowice-Wesoła 12. KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki-Staszic 13. KWK Staszic - Wujek Ruch Wujek Szacunkowa ilość godzin akcji w okresie realizacji zamówienia: 1950 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 574266-2025
Interne Kennung: 702501083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001