See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego wraz z dostawą sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego wraz z dostawą sprzętu komputerowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1 – Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego Część 2 – Dostawa sprzętu komputerowego. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został określony w Załączniku nr 2, na który składają się następujące dokumenty: 1) Formularz asortymentowo – cenowy 2) Formularz parametrów technicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 829196-2025
Interne Kennung: Szp.12/ 53 /2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego
Interne Kennung: Szp.12/ 53 /2025-część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego
Interne Kennung: Szp.12/ 53 /2025-część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör