2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion – nákup rolby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektrické rolby na úpravu ledové plochy pro objekt zimního stadionu v Mělníku vč. zaškolení zaměstnanců k obsluze této rolby a zajištění záručního servisu rolby. Zadavatel požaduje nový ne předváděcí funkční stroj na úpravu ledové plochy na elektrický pohon, rok výroby 2025. Veškeré příslušenství musí být v originálním továrním provedení. Rolba musí splňovat v době prodeje všechny platné předpisy a zákony, upravující její provoz a používání a musí být homologována dle platných předpisů pro provoz na zimních stadionech v ČR
Interne Kennung: VZ rolba
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37481000 Eisaufbereitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001