2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sběr, svoz a odstranění, případně využití směs. kom. odpad., využitel. složek vytříděných ze směs. kom. odp. a nebe. složek vytříděných ze směs. kom. odp. vznikajícího na území Rájec Jestřebí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení komplexního nakládání s odpady na katastrálním území veřejného zadavatele, včetně místních částí, v souladu s obecně závaznou vyhláškou města Rájec Jestřebí č. 3/2021, o stanovení obecního systému odpadového hospodářství, v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a v souladu s další účinnou legislativou vztahující se k předmětu plnění veřejné zakázky. Součástí nakládání s odpady bude i svoz komunálního odpadu z odpadkových košů a košů na psí exkrementy na území města Rájec Jestřebí a jeho místních částí.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rájec-Jestřebí odpady