185167-2026 - Ergebnis
Tschechien – Recyclingvorrichtungen – „V 00869 – Automatizace třídění odpadů“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„V 00869 – Automatizace třídění odpadů“
BeschreibungPředmětem plnění této zakázky je dodání automatizované linky na třídění odpadu podléhající jednotnému řízení složené z dále uvedených komponentů, tj. plnění předpokládaného dodat v rámci dotačního projektu registrační číslo CZ.10.03.01/00/25_090/0001267 s názvem „Automatizace třídění odpadů – dodávka technologií“. Technické parametry jsou stanoveny s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby zařízení mohlo být instalováno a připojeno ke stávajícím zařízením zadavatele v místě pro toto zařízení určeném. Dodavatel zodpovídá za to, že zakázka bude dodána kompletní a bude obsahovat všechny díly potřebné k bezvadnému provozu. Pro výrobu budou použity pouze originální (nerepasované) komponenty. Technická specifikace stanovuje základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod. Technická specifikace automatizované linky na třídění odpadu: Linka bude sestavena z následujících uzlů, které budou mezi sebou spojeny a budou podléhat jednotnému řízení. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00869
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51511400 Installation von Transportanlagen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001