185182-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Rohrleitungen – PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE VE STUPNÍCH VYHL. Č. 131/2024 SB.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE VE STUPNÍCH VYHL. Č. 131/2024 SB.
Beschreibung: Předmětem zakázky je zavedení DNS, v rámci něhož bude zajištěno vypracování technické pomoci, projektové dokumentace v jednotlivých stupních v souladu s Vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a zajištění související inženýrské činnosti pro připravované investiční akce realizované Zadavatelem, kterými jsou výstavby nebo rekonstrukce rozvodů tepelné energie (parovod, horkovod, teplovod), výstavby nebo rekonstrukce technologických zařízení výměníkových stanic, plynových kotelen, objektových předávacích stanic včetně budov a přípojek pro jednotlivé výrobní a provozní jednotky Zadavatele.
Interne Kennung: N006/24/V00033346
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni Dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen