18524-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – MUZ III - Budowa Podstacji Trakcyjnej 110kV Wierzchucin w formule zaprojektuj i wybuduj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMUZ III - Budowa Podstacji Trakcyjnej 110kV Wierzchucin w formule zaprojektuj i wybuduj
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa podstacji trakcyjnej 110kV Wierzchucin wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budową linii zasilającej 110kV, budową kabli zasilaczy, kabli powrotnych, kabli sterowania odłącznikami w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia powiązany jest z modernizacją linii kolejowej nr 201 relacji Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia metodą „kompleksową” (zaprojektuj i wybuduj). Przedmiot Zamówienia obejmuje opracowanie Dokumentacji Formalnej, Dokumentacji Technicznej w tym Projektu Wykonawczego, wykonanie Prac i Robót a także dostaw kompletu materiałów i przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymogami Zamawiającego, przepisami Prawa Właściwego i Operatora Systemu Dystrybucyjnego odbiorów i prób warunkujących rozruch i przekazanie podstacji trakcyjnej do eksploatacji. Przy realizacji Robót Wykonawca może wykorzystać przekazaną przez Zamawiającego dokumentację projektową, decyzje oraz pozyskane tytuły prawne do nieruchomości na cele budowlane, które zostały wyszczególnione w Części Informacyjnej PF-U.
Interne KennungPOST/HZ/EK/HZL/00414/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen