See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 40 części określone w SWZ jako pakiety. Dotyczy wszystkich pakietów: Wszystkie produkty muszą być wyrobami medycznymi oraz muszą posiadać właściwe oznakowanie zgodne z art. 10 ust. 11 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG i mieć odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.
Vorherige Bekanntmachung: 466048-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 OPATRUNEK Z FOLII POLIURETANOWEJ
Beschreibung: Samoprzylepna taśma opatrunkowa z folii poliuretanowej; niejałowa, przezroczysta, paroprzepuszczalna; z klejem hypoalergicznym. Rolka 15 cm (±1 cm) x 10 m. Ilość: 50 sztuk.
Interne Kennung: 14
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE O WYSOKIEJ CHŁONNOŚCI
Beschreibung: 1. Sterylny opatrunek o wysokiej zdolności chłonnej oraz wysokiej retencji; składający się z włókninowej warstwy kontaktowej, włókninowej warstwy rozprowadzającej, chłonnego rdzenia z pulpy celulozowej oraz włókninowej warstwy ochraniającej odzież; do ran o silnym wysięku, zapewniający szybkie wchłanianie i równomierne rozprowadzenie wysięku. Rozmiar 10 cm x 20 cm. Ilość: 500 sztuk. 2. Sterylny opatrunek o wysokiej zdolności chłonnej oraz wysokiej retencji; składający się z włókninowej warstwy kontaktowej, włókninowej warstwy rozprowadzającej, chłonnego rdzenia z pulpy celulozowej oraz włókninowej warstwy ochraniającej odzież; do ran o silnym wysięku, zapewniający szybkie wchłanianie i równomierne rozprowadzenie wysięku. Rozmiar 20 cm x 20-25 cm. Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung: 27