See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja oprogramowania operacyjnego oraz dostawa produktów nawigacyjnych dla statków powietrznych będących na wyposażeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego na lata 2026-2028 r
Beschreibung: Aktualizacja oprogramowania operacyjnego oraz dostawa produktów nawigacyjnych dla statków powietrznych będących na wyposażeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego na lata 2026-2028 r
Vorherige Bekanntmachung: 647158-2025
Interne Kennung: 25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48120000 Softwarepaket für die Flugsteuerung, 48130000 Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste und -tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty nawigacyjne do śmigłowców
Beschreibung: Produkty nawigacyjne do śmigłowców
Interne Kennung: 25/2025 Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowy opis umieszczono w załączniku nr 2 - Projektowane postanowienia umowy
Los: LOT-0002
Titel: Produkty nawigacyjne do samolotów
Beschreibung: Produkty nawigacyjne do samolotów
Interne Kennung: 25/2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Mapy lotnicze
Beschreibung: Mapy lotnicze
Interne Kennung: 25/2025 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Terenowe bazy danych do samolotów
Beschreibung: Terenowe bazy danych do samolotów
Interne Kennung: 25/2025 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Terenowe bazy danych do śmigłowców
Beschreibung: Terenowe bazy danych do śmigłowców
Interne Kennung: 25/2025 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Program do planowania operacji lotniczych Leon Software
Beschreibung: Program do planowania operacji lotniczych Leon Software
Interne Kennung: 25/2025 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Programy do analizy pasa startowego oraz wyliczeń masy i wyważenia
Beschreibung: Programy do analizy pasa startowego oraz wyliczeń masy i wyważenia
Interne Kennung: 25/2025 Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Programy do wsparcia eksploatacji statków powietrznych
Beschreibung: Programy do wsparcia eksploatacji statków powietrznych
Interne Kennung: 25/2025 Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Program do planowania operacji lotniczych
Beschreibung: Program do planowania operacji lotniczych
Interne Kennung: 25/2025 Część 9