2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usługi żywienia zbiorowego wraz z najmem pomieszczeń kuchni "REPTY" Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi żywienia zbiorowego polegającej na przygotowaniu, dystrybucji i rozdziale posiłków dla pacjentów oraz posiłków regeneracyjnych dla pracowników Zamawiającego. Proces przygotowania, przyrządzania posiłków należy wykonywać w wynajmowanych od Zamawiającego pomieszczeniach kuchni i stołówek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania organizacyjne opisano w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Przedmiotowe środki dowodowe: 3.1. W celu wykazania, że oferowane usługi spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) certyfikat ISO 9001 w zakresie usług zbiorowego żywienia, b) certyfikat ISO 14001 w zakresie usług zbiorowego żywienia, c) zaświadczenie podmiotu uprawnionego, potwierdzające, że – Wykonawca świadczy usługi zgodnie wymaganiami i posiada certyfikat zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP oraz ISO 22000, d) oświadczenie, że będzie świadczył usługę w całym okresie obowiązywania zamówienia zgodnie z procedurami systemu HACCP, e) zaświadczenie uzyskania licencji gotowego posiłku dla diety szpitalnej podstawowej. 3.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu, w przypadku, gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 3.3. Zamawiający akceptuje również certyfikaty wydane przez inne równoważne jednostki oceniające zgodność.
Vorherige Bekanntmachung: 507511-2025
Interne Kennung: GCR/30/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001