2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo)
Beschreibung: Zadavatel je pořadatelem základního kola mezinárodní sportovní akce WOMEN’S EHF EURO 2026, jejíž organizační zajištění vyžaduje poskytnutí ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro široký okruh účastníků akce, zahrnující zejména oficiální delegáty Evropské házenkářské federace (dále jen „EHF“), rozhodčí a technické delegáty, účastnické týmy a jejich realizační týmy, jakož i další osoby akreditované pro průběh soutěže. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, a to s ohledem na rozdílný rozsah, charakter a kapacitní požadavky jednotlivých skupin ubytovaných osob odpovídající požadavkům EHF na tzv. Officials Hotel (5*) a Teams Hotel (min. 4*). Předmětem plnění Části 1 – Officials Hotel je zajištění hotelových, stravovacích a konferenčních služeb v rozsahu vymezeném v příloze č. 4 této zadávací dokumentace, tj. v návrh smlouvy pro část 1 veřejné zakázky (Officials Hotel), zahrnující ubytování v období 28. 11.–10. 12. 2026, poskytnutí plné penze, souvisejících konferenčních prostor a dalších služeb vyžadovaných dle Organisation Agreement. Předmětem plnění Části 2 – Teams Hotel je zajištění hotelových, stravovacích a konferenčních služeb pro účastnické týmy v rozsahu vymezeném v příloze č. 5 této zadávací dokumentace, tj. návrhu smlouvy pro část 2 veřejné zakázky (Teams Hotel). Plnění zahrnuje jednak služby pro tzv. head-off delegation v období 9.–11. 9. 2026, jednak zajištění komplexních služeb pro týmy a další akreditované osoby v období 22. 11.–10. 12. 2026, včetně zajištění stravování, poskytnutí meeting rooms, media rooms a dalších prostor. Detailní vymezení předmětu veřejné zakázky (resp. obou jejích částí) obsahuje zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele, vč. jejích příloh.
Interne Kennung: Zajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 1 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, resp. její části, a to za níže uvedených podmínek. Po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem podléhá hotelové zařízení, v němž má být poskytováno plnění této veřejné zakázky, resp. její části, kontrole (inspekci) ze strany EHF v rámci tzv. Site Visit EHF. Podrobit se kontrole ze strany EHF představuje povinnou součást plnění této veřejné zakázky. Výsledkem kontroly bude závazné posouzení, zda hotel vybraného dodavatele splňuje požadavky vyplývající z této zadávací dokumentace a z příslušných ustanovení Organisation Agreement zapracovaných do jednotlivých návrhů smluv pro obě části veřejné zakázky (příloha č. 4 a 5 této zadávací dokumentace). V případě, že EHF v rámci Site Visit shledá, že hotelové zařízení vybraného dodavatele nevyhovuje stanoveným požadavkům a z tohoto důvodu jej neschválí, je zadavatel oprávněn: - odstoupit od uzavřené smlouvy s vybraným dodavatelem, a - nahradit vybraného dodavatele účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako druhá ekonomicky nejvýhodnější, a to za předpokladu, že tento dodavatel (bývalý účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla v rámci hodnocení vyhodnocena jako druhá ekonomicky nejvýhodnější) prokáže, že splňuje veškerá kritéria kvalifikace stanová v tomto zadávacím řízení (prokázání proběhne prostřednictvím předložení originálů nebo ověřených kopií dokladů o kvalifikaci obdobně jako podle ust. § 122 odst. 3 písm. a/ zákona o zadávání veřejných zakázek) a dojde ke zjištění skutečného majitele ve smyslu ust. § 122 odst. 4 a 5 zákona o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si vyhrazuje právo provést změnu dodavatele v návaznosti na své odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku, resp. její část, případně v návaznosti na zánik vybraného dodavatele bez právního nástupce.