2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betononderhoudswerkzaamheden
Beschreibung: De activiteiten die de te contracteren Opdrachtnemer moet gaan uitvoeren bestaan onder andere uit: a. Uitvoeren van betonreparaties en –renovaties; b. Renovatie van metselwerk; c. Inspecteren en (her)certificeren van vloeistofdichte vloeren; d. Reinigen en hydrofoberen beton en metselwerk. De waarde van de opdracht is naar schatting geraamd op € 250.000,- gemiddeld per kalenderjaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 600.000,- exclusief BTW door Waterschapsbedrijf Limburg worden afgenomen. Let op: dit is echter een theoretisch maximum (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door Inschrijvers echter geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie. Zie ook beschrijvend document.
Interne Kennung: WBL-1492276785-2670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262300 Betonarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De activiteiten die de te contracteren Opdrachtnemer moet gaan uitvoeren bestaan onder andere uit: a. Uitvoeren van betonreparaties en –renovaties; b. Renovatie van metselwerk; c. Inspecteren en (her)certificeren van vloeistofdichte vloeren; d. Reinigen en hydrofoberen beton en metselwerk. Zie ook beschrijvend document De waarde van de opdracht is naar schatting geraamd op € 250.000,- gemiddeld per kalenderjaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 600.000,- exclusief BTW door Waterschapsbedrijf Limburg worden afgenomen. Let op: dit is echter een theoretisch maximum (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door Inschrijvers echter geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie. ZIe ook beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de praktijk zou het voor kunnen komen dat Opdrachtnemer wordt gevraagd om aanvullende werkzaamheden uit te (laten) voeren die in het verlengde liggen van betononderhoudswerkzaamheden, maar waarvoor nog geen prijzen of kortingen zijn overeengekomen binnen de RAW-raamovereenkomst. Opdrachtgever heeft het recht (niet de plicht) om dit soort aanvullende werkzaamheden in voorkomend geval in opdracht te geven bij Opdrachtnemer. In dat geval kan gebruik worden gemaakt van een Nadere offerteaanvraag. Zie ook beschrijvend document.