2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilaszkowie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem. 2. Realizacja Przedmiotu zamówienia nastąpi na zasadach określonych w niniejszym SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (UWAGA: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik do Formularza ofertowego oraz dołączył go do oferty) oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ. 3. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia, zobowiązany jest również do przeszkolenia osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi samochodu i wyposażenia będącego Przedmiotem Zamówienia. 4. Wszystkie wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik do Formularza ofertowego, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5. Gwarancja i rękojmia za wady: 1) Zamawiający wymaga gwarancji i rękojmi za wady na dostarczony pojazd (podwozie i zabudowę) oraz na wszystkie elementy wyposażenia składające się na Przedmiot zamówienia (wymienione w pozycjach od pkt 1 do pkt 3.12 Tabeli zawartej w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik do Formularza ofertowego), bez limitu przebiegu kilometrów i przepracowanych motogodzin, na okres wynoszący co najmniej 24 miesiące, licząc od daty odbioru końcowego Przedmiotu zamówienia. 2) Zamawiający informuje, że okres gwarancji i rękojmi za wady na dostarczony pojazd (podwozie i zabudowę) oraz na wszystkie elementy wyposażenia składające się na Przedmiot zamówienia (wymienione w pozycjach od pkt 1 do pkt 3.12 Tabeli zawartej w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik do Formularza ofertowego) stanowi kryterium oceny ofert. Ostateczny termin gwarancji i rękojmi za wady na dostarczony pojazd (podwozie i zabudowę) oraz na wszystkie elementy wyposażenia składające się na Przedmiot zamówienia wynikał będzie z oferty Wykonawcy. 6. Wspólny Słownik Zamówień CPV: a) 34144210-3 – Wozy strażackie; b) 35110000-8 – Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa. 7. Zadanie jest dofinansowane ze środków unijnych w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027: FELD.02.08-IZ.00-0106/23-00 pn. „Zakup sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych przez OSP Pilaszków”. 8. Zamawiający udziela zamówienia na zakup sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych przez OSP Pilaszków w ramach zadania, o którym mowa w ust. 7 powyżej, w częściach. Jedną z nich stanowi zamówienie obejmujące Przedmiot niniejszego postępowania. Ze względu na powyższe Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie przewidział składania ofert częściowych. Część zamówienia stanowiąca przedmiot niniejszego postępowania nie została podzielona na kolejne części ze względu na to, iż stanowi niepodzielną całość i wskazane jest, aby dostawę wykonywał jeden Wykonawca. Ponadto podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i zwiększonymi kosztami wykonania zamówienia, a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia w przewidzianym do tego terminie, uwzględniając kwestię konieczności rozliczenia udzielonego na realizację zadania dofinansowania. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Interne Kennung: ZP.271.OSP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001