185420-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oleju napędowego w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa na potrzeby własne Zamawiającego, w okresie 12 miesięcy oleju napędowego od daty podpisania umowy w ilości 1 800 000 litrów.
Interne KennungPaliwa/1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001