2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO REALIZOWANA AMBULANSEM TYPU „S” Z LEKARZEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego realizowana Ambulansem typu "S" z Lekarzem, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 52149-2025
Interne Kennung: ZP/110/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO REALIZOWANA AMBULANSEM TYPU "S" Z LEKARZEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO REALIZOWANA AMBULANSEM TYPU „S” Z LEKARZEM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO REALIZOWANA AMBULANSEM TYPU "S" Z LEKARZEM