2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud Mechanical Field Service Trailers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van vijf (5) Mechanical Field Service Trailers (MFST's) en het verrichten van preventief-, correctief- en modificatief onderhoud en schadeherstel aan vijf (5) MFST's gedurende vijftien (15) jaar vanaf de laatste levering. In het kader van deze aanbesteding schrijft Aanbestedende dienst een opdracht uit voor de levering en instandhouding van een trailer, uitgerust met een afzetcontainer, welke koppelbaar is aan verschillende voertuigen binnen Defensie. De trailer wordt ingezet voor de opslag, bevoorrading en het vervangen van smeermiddelen in het veld, op locaties binnen de base support, waaronder onder meer garage-, werkplaats- en landings- en strandgebieden. De te leveren configuratie dient te bestaan uit een 10ft container welke geschikt is voor plaatsing op de door Aanbestedende dienst beschikbaar gestelde Pacton T-30 aanhangwagens. De container dient te zijn voorzien van alle benodigde uitrusting voor het opslaan, bevoorraden en gebruiken van smeermiddelen en moet beschikken over voorzieningen die het betreden van de container alsmede het veilig, doelmatig en efficiënt uitvoeren van werkzaamheden mogelijk maken. Tevens is het instandhouden van de trailer en container gedurende de looptijd van de overeenkomst benodigd. Dit omvat zowel preventief onderhoud, om schade te voorkomen, als correctief onderhoud, om schade te verhelpen. Het onderhoudsconcept wordt afgestemd met de Aanbestedende dienst op de manier waarop de trailer en container in het veld worden gebruikt en draagt bij aan een veilige, betrouwbare en efficiënte inzet van het systeem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht bevat de contractuele optie tot uitbreiding van de levering met vijf (5) extra Mechanical Field Services Trailers (MFST), inclusief preventief, correctief en modificatief onderhoud.