See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z kabiną 6-osobową na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 – GBA
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z kabiną 6 – osobową na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4- GBA wraz z wyposażeniem. Zamawiający żąda udzielenia minimum 24 miesięcy okresu gwarancji na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 744867-2025
Interne Kennung: OR.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001