See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky [2024-2025]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 43 částí podle specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Požadavky zadavatele jsou pro všechny části veřejné zakázky stanoveny shodně, pokud není v dalších ustanoveních zadávací dokumentace uvedeno jinak.
Vorherige Bekanntmachung: 637141-2023
Interne Kennung: MOU 460 013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Neratinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 40 MG TBL FLM 180×40 mg balení 36
Interne Kennung: 24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smlouva čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším.
Los: LOT-0032
Titel: Pemetrexed
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 25MG/ML INF CNC SOL 1×20 ml nebo 1×40 ml ml 18400
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0013
Titel: Durvalumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 50 MG/ML INF CNC SOL 1×10 ml balení 840
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Enkorafenib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 75 MG CPS DUR 42×75 mg balení 1520
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Filgrastim
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 30MU INJ/INF SOL 5×30 MU balení 1000 48MU INJ/INF SOL 5×48 MU balení 3200
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Fulvestrant
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 250MG INJ SOL 1×250 mg nebo 2×250 mg inj. stříkačka 4000
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Goserelin
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 3,6 MG IMP ISP 1×3,6 mg balení 6200 10,8 MG IMP ISP 1×10,8 mg balení 300
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Imatinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 100 MG TBL FLM 60×100 mg balení 300 400 MG TBL FLM 30×400 mg balení 1500
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Ipilimumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 5 MG/ML INF CNC SOL 1×10 ml balení 1100
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Kabazitaxel
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 60 MG INF CSL LQF 1×60 mg balení 100
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Kyselina zoledronová
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 4MG/5ML INF CNC SOL 1×5 ml balení 2500
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Leuprorelin
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 22,5 MG INJ PSO LQF 1×22,5 mg balení 400
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Lorlatinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 25 MG TBL FLM 90×25 mg balení 24 100 MG TBL FLM 30×100 mg balení 40
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0011
Titel: Dabrafenib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 50 MG CPS DUR 120×50 mg balení 25 75 MG CPS DUR 120×75 mg balení 590
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0025
Titel: Nivolumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 10 MG/ML INF CNC SOL 1×24 ml balení 3900
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Olaparib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 100 MG TBL FLM 56×100 mg balení 900 150 MG TBL FLM 56×150 mg balení 1500
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Paklitaxel
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 6 MG/ML INF CNC SOL 1×50 ml balení 4600
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Nab-Paklitaxel
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 5 MG/ML INF PLV DIS 1×100 mg balení 2700
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Palbociklib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 75 MG TBL FLM 21×75 mg balení 400 100 MG TBL FLM 21×100 mg balení 600 125 MG TBL FLM 21×125 mg balení 600
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Panitumumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 20MG/ML INF CNC SOL 1×5 ml balení 6000
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Pembrolizumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 25MG/ML INF CNC SOL 1×4 ml balení 5700
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0012
Titel: Denosumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 120 MG INJ SOL 1×120 mg balení 2700
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0033
Titel: Pertuzumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 420 GM INF CNC SOL 1×14 ml balení 1900
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Regorafenib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 40 MG TBL FLM 84×40 mg balení 100
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Sorafenib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 200 MG TBL FLM 112×200 mg balení 200
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Sunitinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 12,5 MG CPS DUR 30×12,5 mg balení 30 25 MG CPS DUR 30×25 mg balení 200 50 MG CPS DUR 30×50 mg balení 30
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Trastuzumab emtansin
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 100 MG INF PLV CSL 1×100 mg balení 1800
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Trifluridin, kombinace
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 15MG/6,14MG TBL FLM 20×15 mg balení 670 20MG/8,19MG TBL FLM 20×20 mg balení 1000
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Mesna
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 100 MG/ML INJ/INF SOL 15×4 ml balení 600
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0010
Titel: Cetuximab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 5 MG/ML INF SOL 1×100 ml balení 1240
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0009
Titel: Cemiplimab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 350 MG INF CNC SOL 1×350 mg balení 260
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0008
Titel: Kabozantinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 20 MG TBL FLM 30×20 mg balení 320 40 MG TBL FLM 30×40 mg balení 350 60 MG TBL FLM 30×60 mg balení 30
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0007
Titel: Binimetinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 15 MG TBL FLM 84×15 mg balení 600
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0006
Titel: Bevacizumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 25 MG/ML INF CNC SOL 1×16 ml balení 3800
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: Avelumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 20 MG/ML INF CNC SOL 1×10 ml balení 1500
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Atezolizumab
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 1200 MG INF CNC SOL 1×20 ml balení 60 840 MG INF CNC SOL 1×14 ml balení 100
Interne Kennung: 4
Beschreibung der Optionen: Smlouvy čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším.
Los: LOT-0003
Titel: Apalutamid
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 60 MG TBL FLM 120×60 mg balení 850
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Alektinib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 150 MG CPS DUR 224×150 mg balení 360
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0001
Titel: Abemaciklib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 50 MG TBL FLM 28×50 mg balení 160 100 MG TBL FLM 28×100 mg balení 1450 150 MG TBL FLM 28×150 mg balení 2200
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0040
Titel: Vandetanib
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 100 MG TBL FLM 30×100 mg balení 120 300 MG TBL FLM 30×300 mg balení 40
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Everolimus
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 2,5MG TBL NOB 30×2,5 mg balení 24 5MG TBL NOB 30×5 mg balení 96
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Albumin
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek 200G/L INF SOL 1×100 ml balení 1600
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Nadroparin
Beschreibung: Podrobněji viz ZD Příloha č. 2 Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky. 1) Síla a léková forma 2) Velikost balení 3) Měrná jednotka 4) Počet měrných jednotek INJ SOL ISP 19000IU/ML 10×1 ml balení 200 INJ SOL ISP 19000IU/ML 10×0,8 ml balení 800 INJ SOL ISP 19000IU/ML 10×0,6 ml balení 1400 INJ SOL ISP 9500IU/ML 10×1 ml balení 600 INJ SOL ISP 9500IU/ML 10×0,8 ml balení 2000 INJ SOL ISP 9500IU/ML 10×0,6 ml balení 5200 INJ SOL ISP 9500IU/ML 10×0,4 ml balení 11000 INJ SOL ISP 9500IU/ML 10×0,3 ml balení 3400
Interne Kennung: 43