185577-2026 - Ergebnis
Polen – Schwimmende Vorrichtungen – Specjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -3 szt.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpecjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -3 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 fabrycznie nowych specjalistycznych pływających platform do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz") przeznaczonych dla 3 zamawiających. Każda platforma składa się z 8 metalowych pontonów pływających połączonych ze sobą o łącznej powierzchni min. 70 m2. Na platformie osadzony jest kontener socjalny. Platforma wyposażona w niezbędny osprzęt dodatkowy. Zamówienie podzielone jest na 3 części, z których każda obejmuje dostawę jednej kompletnej platformy. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. Część 1 zamówienia: Specjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. Część 2 zamówienia: Specjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. Część 3 zamówienia: Specjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: dla części 1 zamówienia w załączniku nr 1A do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Szczecinie” – sygnatura wewnętrzna 1 części postępowania - WL.2371.2.1.2025. dla części 2 zamówienia w załączniku nr 1B do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Olsztynie” – sygnatura wewnętrzna 2 części postępowania - WL.2371.2.2.2025. dla części 3 zamówienia w załączniku nr 1C do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Rzeszowie” – sygnatura wewnętrzna 3 części postępowania - WL.2371.2.3.2025. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz. 4. Na mocy porozumienia zawartego w dniu 7.04.2025 r. w sprawie realizacji projektu „Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych - etap II" Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych działa imieniu własnym oraz jako pełnomocnik w sprawie wspólnego udzielenia zamówienia na rzecz: Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP i Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Vorherige Bekanntmachung707067-2025
Interne KennungWL.2371.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34515000 Schwimmende Vorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
LosLOT-0001
TitelSpecjalistyczna pływająca platforma do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowej specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz") przeznaczonej dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 znajduje się w załączniku nr 1A do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Szczecinie” – sygnatura wewnętrzna 1 części postępowania - WL.2371.2.1.2025. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz.
Interne KennungWL.2371.2.1.2025
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowej specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz") przeznaczonej dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 znajduje się w załączniku nr 1B do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Olsztynie” – sygnatura wewnętrzna 2 części postępowania - WL.2371.2.2.2025. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz.
Interne KennungWL.2371.2.2.2025
LosLOT-0003
Beschreibung1. Przedmiotem części 3 zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowej specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym na zasadach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia (zwaną dalej "swz") przeznaczonej dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3 znajduje się w załączniku nr 1C do swz - „Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania szczegółowe dla specjalistycznej pływającej platformy do realizacji szkoleń i ćwiczeń w ratownictwie wodno-nurkowym -1 szt. dla KWPSP w Rzeszowie” – sygnatura wewnętrzna 3 części postępowania - WL.2371.2.3.2025. 3. Warunki dostawy i realizacji zamówienia określono we wzorze umowy - załączniku nr 2 do swz.
Interne KennungWL.2371.2.3.2025