2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Przybiernów, PSZOK oraz nieruchomości Gminy Przybiernów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przybiernów ,PSZOK oraz nieruchomości Gminy Przybiernów.” Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Przybiernów, na których zamieszkują mieszkańcy oraz obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykaz nieruchomości zamieszkałych, których dotyczy przedmiot zamówienia zostanie przekazany wybranemu Wykonawcy w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy. 4. Przedmiot zamówienia finansowany jest z budżetu Gminy Przybiernów.
Vorherige Bekanntmachung: 686635-2025
Interne Kennung: GK.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Nazwa zadania: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przybiernów ,PSZOK oraz nieruchomości Gminy Przybiernów.” Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Przybiernów, na których zamieszkują mieszkańcy oraz obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykaz nieruchomości zamieszkałych, których dotyczy przedmiot zamówienia zostanie przekazany wybranemu Wykonawcy w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy. 4. Przedmiot zamówienia finansowany jest z budżetu Gminy Przybiernów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung