See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud verwarming en technische installaties in diverse gebouwen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Onderhoud verwarming en technische installaties in diverse gebouwen . Toelichting: De opdracht betreft het onderhoud van de technische installaties. Dit onderhoud omvat: • het preventief onderhoud • het correctief onderhoud (kleine herstellingen, pechverhelping). Plaats van dienstverlening: diverse locaties op grondgebied van de gemeente Herent. De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst. Bijgevolg zijn de entiteiten zoals vermeld in dit bestek vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract, zonder betaling van een schadevergoeding.
Interne Kennung: PPP00O-2251/6079/2025/2251
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/2251_1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen