185685-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Europese aanbesteding Beheer en onderhoud Koninklijke Auris Groep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Beheer en onderhoud Koninklijke Auris Groep
BeschreibungDe dienstverlening behelst het laten uitvoeren van preventief en correctief onderhoud, het laten opvolgen van storingen en coördineren van het vervangingsonderhoud aan gebouwen en installaties, mede aan de hand van een vooraf door leverancier opgesteld MJOP. Auris verwacht dat de te contracteren leverancier haar ondersteunt in het optimaal kunnen gebruiken van de gebouwen, zodanig dat de processen die Auris uitvoert ongestoord kunnen plaats vinden. Het doel hierbij is het contracteren van een leverancier die Auris ondersteunt in het opstellen en actueel houden van het MJOP in combinatie met het plannen, coördineren en laten uitvoeren van de werkzaamheden die in het MJOP zijn opgenomen. Auris volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de Opdracht, een openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet. Dit Beschrijvend Document verschaft nadere informatie over de Overeenkomst en Aanbesteding. Op 18 locaties door Nederland het volledige beheer en op 15 locaties door Nederland de verantwoordelijkheid voor storingen en reparaties van gebouwen en installaties.
Interne KennungBeheer en onderhoud/PdK/AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0000
TitelBeheer en Onderhoud Koninklijke Auris Groep
BeschreibungDe koninklijke Auris Groep wenst een overeenkomst af te sluiten voor de dienstverlening voor het beheer en onderhoud van de vastgoedlocaties van Auris. Op 18 locaties door Nederland het volledige beheer en op 15 locaties door Nederland de verantwoordelijkheid voor storingen en reparaties van gebouwen en installaties.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Optionen
Beschreibung der OptionenAuris heeft twee maal (2 x) de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met maximaal 24 maanden per keer.