2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van het schoonmaakonderhoud op de locaties van de gemeente Steenokkerzeel
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van technische schoonmaak van de genoemde locaties van Gemeente Steenokkerzeel, OCMW Steenokkerzeel en AGB Steenokkerzeel te weten: GEMEENTE: 1. Gemeentelijke basisschool - afdeling Tilia 2. Sporthal Hertblock Steenokkerzeel 3. Locatie Speelplein / Jeugdlokalen Kerkdreef Perk 4. Locatie Sporthal Sint-Cajetanus (turnzaal) 5. Gemeentelijke basisschool - afdeling Piramide 6. Gemeentehuis, Orchideeënlaan 17 te 1820 Steenokkerzeel 7. Bibliotheek Steenokkerzeel, Mulslaan 4 te 1820 Steenokkerzeel 8. Werkliedenloods, Coenenstraat 23 te 1820 Steenokkerzeel OCMW: 9. Assistentiewoningen 'De Zilveren Esdoorn' AGB: 10. Gemeenschapscentrum De Corren 11. Gemeenschapscentrum De Camme Het betreft voornamelijk de algemene schoonmaak en de periodieke reiniging van de locaties. Zowel de arbeidskrachten, de onderhoudsproducten als het materiaal (gereedschap) die voor de uitvoering van de prestaties nodig zijn, zullen worden afgenomen: - Arbeidskrachten: onderhouds- en schoonmaakpersoneel - Materiaal: schrob-machines en drukreinigers, hoogtewerker(s), opruimdoeken, dweilen, borstels, trekkers, ladders of tijdelijke platformen, raamwassers, venstertrekkers, zeemvellen, emmers, vuilzaken en afvalverwijdering, … - Onder onderhoudsproducten wordt verstaan: industriële poetsproducten, ontkalkers, ontstoppers, ontsmetters, e.a.
Interne Kennung: PPP039-530/5030/Schoonmaak2025-2028
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van het schoonmaakonderhoud op de locaties van de gemeente Steenokkerzeel
Interne Kennung: Schoonmaak2025-2028_1