2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístroje II. – centrifugy a inkubátory pro LERCO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka centrifug a inkubátorů pro Přírodovědeckou a Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, formuláři Nabídka, obchodních podmínkách a ostatních přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 180/90162/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Centrifugy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka centrifug pro Přírodovědeckou a Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 180/90162/VZ/2026_část 1
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 42123700 Kreiselkompressoren
Los: LOT-0002
Titel: část 2: Inkubátory
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka inkubátorů pro Přírodovědeckou a Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 180/90162/VZ/2026_část 2
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler