185750-2026 - Ergebnis
Polen – Magnet-Resonanz-Anlage – Dostawa rezonansu magnetycznego z adaptacją pomieszczeń dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rezonansu magnetycznego z adaptacją pomieszczeń dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rezonansu magnetycznego z adaptacją pomieszczeń dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 formularzu asortymentowo-cenowym 2. Obowiązki Wykonawcy (jeżeli dotyczy) : • Dostawa, montaż oraz dostosowanie niezbędne do uruchomienia
Vorherige Bekanntmachung: 81527-2026
Interne Kennung: 36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art.138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zamawiający może skrócić terminy składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Umowa na świadczenie usług diagnostyki obrazowej w zakresie rezonansu magnetycznego w najbliższym czasie ulega rozwiązaniu a na ogłoszony konkurs nie wpłynęła żadna oferta. Brak dostępu do badań rezonansu magnetycznego stanowiłaby poważne zakłócenia w funkcjonowaniu szpitala w tym pacjentów hospitalizowanych, często wymagających pilnych badań, zakłócałby kompletność badań rezonansem wymaganych stosownymi procedurami medycznymi.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rezonansu magnetycznego z adaptacją pomieszczeń dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie