2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem w formie leasingu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem w formie leasingu operacyjnego. Maszyna musi posaiadać następujące parametry: Kompaktor do zagęszczania odpadów z lemieszem. Maszyna wyprodukowana nie wcześniej niż w 2002 roku. Rok odbudowy całkowitej 2025. Maszyna nie może być prototypem. Szerokość lemiesza minimum 3,7 m. Długość całkowita minimum 8,0 m. Masa kompaktora z osprzętem, gotowego do pracy: 37000 – 40000 kg. Prędkość jazdy do przodu i do tyłu 0-14 km/h Osprzęt rozgarniający w postaci lemiesza z nadstawką o minimalnej wysokości 1950mm. Pojemność zbiornika paliwa minimum 400 litrów. Podwozie zabezpieczone zdejmowalnymi osłonami przed uszkodzeniem zewnętrznym. Układ centralnego smarowania. Sterowanie hydrauliczne położeniem wysięgnika: podnoszenie, trzymanie, opuszczanie. Koła stalowe z kolcami tnącymi stałymi lub wymiennymi i regulowanymi zgarniaczami przed i za każdym kołem: - ilość zębów na każdym kole przednim: minimum 60 szt. - ilość zębów na każdym kole tylnym: minimum 50 szt. - szerokość zagęszczania na stronę koła z przodu; 1350 mm - szerokość zagęszczania na stronę koła z tyłu: minimum 1125 mm.
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji