See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa zawieszeń naczyń wyciągowych i lin wyrównawczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”, w tym: Część I - III
Beschreibung: Dostawa zawieszeń naczyń wyciągowych i lin wyrównawczych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0009/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie o publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego lub okresowego ogłoszenia informacyjnego na profilu nabywcy nr 33035-2025 OJ S 12/2025 17/01/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43612100 Abhängevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa 4 kpl. zawieszeń lin wyrównawczych płaskich stalowo-gumowych wlk. 4. lub równoważnych dla górniczego wyciągu szybowego szybu "I" pompowni „Śląsk”
Beschreibung: Dostawa 4 kpl. zawieszeń lin wyrównawczych płaskich stalowo-gumowych wlk. 4. lub równoważnych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0009/25 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa 2 kpl. zawieszeń nośnych naczyń wyciągowych 2-linowych wlk. 5 dla liny ø 48-52 z blachami trzonowymi lub równoważnych dla górniczego wyciągu szybowego szybu "I" pompowni „Śląsk”
Beschreibung: Dostawa 2 kpl. zawieszeń nośnych naczyń wyciągowych 2-linowych wlk. 5 dla liny ø 48-52 z blachami trzonowymi lub równoważnych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0009/25 Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Zakup 1 kpl. zawieszenia 1 linowego nośnego wlk. W1 wraz z łącznikami krzyżowymi i trzonem głównym lub równoważnych dla górniczego wyciągu szybowego szybu "Wschodni I" pompowni „Mysłowice-Wesoła”
Beschreibung: Zakup 1 kpl. zawieszenia 1 linowego nośnego wlk. W1 wraz z łącznikami krzyżowymi i trzonem głównym lub równoważnych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0009/25 Część III