18583-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungs- und Hygienedienste – Mobilní WC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní WC
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v pronájmu mobilních toalet, sociálních zařízení a dalších mobilních dočasných prvků sloužících jako sanitární technika, a to včetně servisu a likvidace vzniklých odpadních vod v souladu s hygienickými předpisy a předpisy pro nakládání s odpady. Zadavatel bude zpravidla soutěžit roční kontrakty v počtu 2 – 16 ks mobilních toalet nebo sociálních zařízení, dle potřeby konkrétních lokalit umístění.
Interne Kennung01CS-000389
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001