2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het Inhuren van een patrouillevaartuig voor de Nederlandse Kustwacht
Beschreibung: De inhuur van een patrouillevaartuig Kustwacht ( zonder brandstofkosten) Op jaarbasis, gedurende 6 jaar met een optie tot verlenging met max 2x2 jaar
Interne Kennung: 31207184
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60651000 Vermietung von Wasserfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De inhuur van een extra patrouillevaartuig Kustwacht
Beschreibung: Ten behoeve van de Kustwacht Nederland is opdracht gegeven tot het inhuren van een handhavingsvaartuig voor de Kustwacht inclusief bemanning bij een commerciële aanbieder tot 2030, met een optie tot verlenging 6 jaar
Interne Kennung: 1