See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów mineralnych dla COBORU SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa różnych nawozów mineralnych dla COBORU SDOO w Chrząstowie w ilościach i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: 11/ZP-S/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa saletry amonowej dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa saletry amonowej dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 100 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa saletrosanu dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa saletrosanu dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 48 000 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Dostawa saletrzaku dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa saletrzaku dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Menge: 36 000 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Dostawa kizerytu ESTA dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa kizerytu ESTA dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Menge: 24 000 Kilogramm
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Dostawa korn kali dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa korn kali dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Dostawa soli potasowej dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa soli potasowej dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Menge: 2 000 Kilogramm
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Dostawa superfosfatu wzbogaconego dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa superfosfatu wzbogaconego dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Menge: 1 500 Kilogramm
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Dostawa mocznika dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa mocznika dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Menge: 1 000 Kilogramm
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Dostawa siarczanu potasu dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa siarczanu potasu dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Menge: 50 Kilogramm
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Dostawa saletry wapniowej dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Dostawa saletry wapniowej dla SDOO w Chrząstowie
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 Dostawa saletry amonowej dla ZDOO w Głębokim
Beschreibung: Dostawa saletry amonowej dla ZDOO w Głębokim
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Menge: 8 500 Kilogramm
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 Dostawa mocznika dla ZDOO w Głębokim
Beschreibung: Dostawa mocznika dla ZDOO w Głębokim
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 Dostawa siarczanu magnezu siedmiowodnego dla ZDOO w Głębokim
Beschreibung: Dostawa siarczanu magnezu siedmiowodnego dla ZDOO w Głębokim
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Menge: 100 Kilogramm
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 Dostawa polifoski 5 dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa polifoski 5 dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Menge: 6 000 Kilogramm
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 Dostawa saletrzaku dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa saletrzaku dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 Dostawa saletry amonowej dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa saletry amonowej dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Menge: 500 Kilogramm
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 Dostawa siarczanu magnezu siedmiowodnego dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa siarczanu magnezu siedmiowodnego dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Menge: 350 Kilogramm
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 Dostawa saletrosanu dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa saletrosanu dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 Dostawa mocznika dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Dostawa mocznika dla ZDOO w Głodowie
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Menge: 3 000 Kilogramm