See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 3). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 657070-2025
Interne Kennung: DZ.271.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 13.03.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Vutrisiran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 - Formularz asortymentowo-ilościowo-cenowy, będący integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 kwas lewofolinowy i fluorouracyl
Interne Kennung: Pakiet 19
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 infliksimabum
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 propofol
Interne Kennung: Pakiet 28
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 witaminy
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 produkty do żywienia pozajelitowego i terapii infuzyjnej
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 sczepionka p/wirusowi brodawczaka ludzkiego
Interne Kennung: Pakiet 47
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 Wyroby medyczne do żywienia dojelitowego,podawania kontrastu i pobierania leków z fiolek
Interne Kennung: Pakiet 54
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel