See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dostaw i usług związanych z konkursem Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Beschreibung: Postępowanie jest ponowieniem zaproszenia do złożenia oferty na dwie części przedmiotu zamówienia, dla których unieważniono postępowanie oznaczone sygnaturą ZP/2501/76/25, pn. Zakup dostaw i usług związanych z konkursem Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Interne Kennung: ZP/2501/76.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa HIS i EDM
Beschreibung: Rozbudowa HIS i EDM
Interne Kennung: Część nr 2