See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa obuwia roboczego, ochronnego oraz mundurowego dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung: Dostawa obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników Lasów Państwowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Vorherige Bekanntmachung: 730127-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art 138 ust 2 pkt 2 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie częściowe nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 20 % wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0002
Titel: Zamówienie częściowe nr 2
Beschreibung: Dostawa obuwia do munduru wyjściowego dla pracowników Lasów Państwowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 60 % wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0003
Titel: Zamówienie częściowe nr 3
Beschreibung: Dostawa obuwia do munduru codziennego - półbutów dla pracowników Lasów Państwowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 40 % wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0004
Titel: Zamówienie częściowe nr 4
Beschreibung: Dostawa obuwia do munduru codziennego - trzewików dla pracowników Lasów Państwowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy