See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój polegające na powtórzeniu usług podobnych będących przedmiotem umowy nr RZLT/1/2025 z dn.17 stycznia 2025r.-II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodne z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.09.1991 r. o lasach (tekst jednolity.: z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”).) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu ochrony lasy do wykonania na terenie administracyjnym Nadleśnictwie Lądek Zdrój. Konieczność uruchomienia trybu z wolnej ręki zgodnie z przepisami ustawy Pzp na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w związku z wpłynięciem odwołania do KIO sygnatura 183/26 dnia 12.01.26r na postępowanie pn. Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2026 dotyczy Pakietu 1 oraz Pakietu nr 2.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój polegające na powtórzeniu usług podobnych będących przedmiotem umowy nr RZLT/1/2025 z dn.17 stycznia 2025r- II
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodne z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.09.1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki do wykonania na terenie administracyjnym Nadleśnictwie Lądek Zdrój. Przewidywany zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a, 1b do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd