See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en de levering van knutsel-, educatief en inrichtingsmateriaal
Beschreibung: Aankoop en levering van knutsel-, educatief en inrichtingsmateriaal
Interne Kennung: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/06 - 1
Beschreibung: Knutselmateriaal
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/06 - 2
Beschreibung: Educatief en ontwikkelingsgericht materiaal
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/06 - 3
Beschreibung: Inrichtingsmateriaal
Interne Kennung: 3