186016-2025 - Ergebnis
Polen – Geflügel – Dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego (postępowanie z podziałem na 2 części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego (postępowanie z podziałem na 2 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego – postępowanie prowadzone jest z podziałem na 2 części: 1.1. CZĘŚĆ 1 – sukcesywne dostawy mięsa drobiowego; Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego świeżego w asortymencie: udko z kurczaka całe, filet z piersi kurczaka, filet z piersi indyka, porcje rosołowe z kurczaka, mięso udowe indycze, wątróbka z kurczaka. 1.2. CZĘŚĆ 2– sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego. Sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego świeżego w asortymencie: udziec wołowy b/k, łopatka wieprzowa b/k, schab wieprzowy b/k, karkówka wieprzowa b/k, szynka wieprzowa b/k, polędwiczki wieprzowe, flaki wołowe krojone, szponder wołowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI 1 i CZĘŚCI 2 zawierają odpowiednio załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie odpowiednio dla CZĘŚCI 1 i 2 na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung03/SŻ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch
5. Los
LosLOT-0001
Titelsukcesywne dostawy mięsa drobiowego
Beschreibungsukcesywne dostawy mięsa drobiowego świeżego w asortymencie: udko z kurczaka całe, filet z piersi kurczaka, filet z piersi indyka, porcje rosołowe z kurczaka, mięso udowe indycze, wątróbka z kurczaka.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelsukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego
Beschreibungsukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego świeżego w asortymencie: udziec wołowy b/k, łopatka wieprzowa b/k, schab wieprzowy b/k, karkówka wieprzowa b/k, szynka wieprzowa b/k, polędwiczki wieprzowe, flaki wołowe krojone, szponder wołowy
Interne Kennungczęść 2
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch