See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatie system voor Burgerlijke bouwkunde werken in een Elia HS bovengrondse lijnen
Beschreibung: Deze categorie betreft de verankeringswerken van funderingswerken aan de steunstructuren van bovengrondse lijnen, meer bepaald betonnen palen, tubulair masten en vakwerkmasten. De werken betreffen de bestaande of nieuwe funderingen en hangen af van het type van steunstructuur, de belasting en de aard van het terrein : • funderingen op voetplaten; • diepfunderingen (micropalen, geboorde palen, geschroefde buispalen) • of een ander soortgelijk toepassingsgebied
Interne Kennung: WS3074008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3074008 - 1
Interne Kennung: 1