2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025043 Raamovereenkomst Kustbus Den Helder - Schagen 2026 - 2029
Beschreibung: In opdracht van de gemeenten Schagen en Den Helder heeft de gemeente de afgelopen jaren een kustbus (851) laten rijden tussen Petten en Den Helder. De bus heeft gereden vanaf het Plein 1945 te Petten naar het station Den Helder tijdens de (uitgebreide) zomervakantie. Ook in 2026 en 2027 wil de gemeente deze dagelijkse dienst weer aanbieden aan haar bewoners en bezoekers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0000