See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO „Z” LUB „BEZ” SANITARIUSZA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego „z” lub „bez” sanitariusza, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, w szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 52649-2026
Interne Kennung: ZP/6/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wzrost ilości wykonanych transportów przez firmę zewnętrzną spowodowana absencją chorobową pracowników Szpitala oraz większym zapotrzebowaniem komórek organizacyjnych Szpitala na skutek czego nastąpiło szybsze wykorzystanie środków finansowych obowiązującej umowy nr DZP/60/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO „Z” LUB „BEZ” SANITARIUSZA