2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-Beheer
Beschreibung: Deze aanbesteding ziet op het selecteren voor een leverancier voor IT-Beheer, zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten. hWh wil een overeenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer, voor een periode van twee jaar met de mogelijkheid voor hWh om eenzijdig de Overeenkomst na afloop van de eerste twee jaar eenmaal met twee jaar en vervolgens driemaal met telkens met een jaar te verlengen. Vervolgens, na zeven jaar, kunnen hWh en Opdrachtnemer gezamenlijk besluiten om de overeenkomst telkens met een jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: ... ...
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd. Tevens zijn er een herzieningsclausules van toepassing.