2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dłutów
Beschreibung: 3.1. Ogólny opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Dłutów wraz z wyposażeniem wszystkich nieruchomości w pojemniki bądź worki (w zależności od zgłoszenia) do gromadzenia odpadów. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych ma zapewnić osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz aktami wykonawczymi, a także aktualnymi w okresie wykonywania zamówienia zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego i przepisami prawa miejscowego w szczególności: określającymi szczegółowy sposób i zakres świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Dłutów. 3.2. Okres objęty zamówieniem: 01.01.2026 r. – 31.12.2027 r. 3.3. Zamówienie obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od wskazanych przez Zamawiającego właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Dłutów; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanym na terenie gminy Dłutów; 3) wyposażenie wszystkich nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne, a w szczególnych sytuacjach w worki do gromadzenia odpadów; 4) wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w odpowiednie pojemniki do gromadzenia odpadów; 5) przeprowadzenie jeden raz w roku na terenie gminy Dłutów objazdowej zbiórki odpadów problemowych, tj. wielkogabarytowych, złomu, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, urządzeń zawierających freony, zużytych opon (małe 1250 mm x 400 mm) w ilości do 8 sztuk z jednego gospodarstwa domowego, baterii i akumulatorów, tworzyw sztucznych, gałęzi i listew drewnianych, obejmujące załadunek wystawionych przed posesje odpadów na środek transportu, ich wywóz i zagospodarowanie. 3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.5. Zamawiający nie dopuszcza odbierania odpadów komunalnych objętych niniejszym zamówieniem wspólnie z jakimikolwiek odpadami niewyszczególnionymi w przedmiocie zamówienia lub z odpadami z innych gmin.
Interne Kennung: IZ.271.18.2025.KO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001