See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vícefaktorové ověřování (MFA) a správa a zabezpečení privilegovaných účtů (PAM)
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky (Vícefaktorové ověřování (MFA)) jsou dodávky spočívající v dodání a implementaci systému pro vícefaktorové ověřování pro přihlášení do uživatelského účtu včetně následné servisní podpory. Předmětem části 2 veřejné zakázky (Správa a zabezpečení privilegovaných účtů (PAM)) jsou dodávky spočívající v dodání a implementaci systému pro správu a zabezpečení privilegovaných účtů včetně následné servisní podpory.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72100000 Hardwareberatung, 72700000 Computernetze, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vícefaktorové ověřování (MFA)
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky (Vícefaktorové ověřování (MFA)) jsou dodávky spočívající v dodání a implementaci systému pro vícefaktorové ověřování pro přihlášení do uživatelského účtu včetně následné servisní podpory.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste, 72700000 Computernetze, 72100000 Hardwareberatung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0002
Titel: Správa a zabezpečení privilegovaných účtů (PAM)
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky (Správa a zabezpečení privilegovaných účtů (PAM)) jsou dodávky spočívající v dodání a implementaci systému pro správu a zabezpečení privilegovaných účtů včetně následné servisní podpory.
Interne Kennung: 2