2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpečnostní služba pro objekty depozitáře NFA Hradištko – opakované řízení
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou služby spočívající v zajištění fyzické ostrahy objektu DEPOZITÁŘE NFA Hradištko – obou budov "A+B", ul. Filmařská č.p. 258, 579, Hradištko (u Štěchovic) a zajistit činnost spojenou s provozem "velína" (vrátnice-recepce) tohoto objektu. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je také zajištění chodu kotelny.
Interne Kennung: NFA 006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79715000 Streifendienste, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001