See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Łochów poprzez wymianę opraw sodowych na oprawy LED
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wymianie istniejących opraw oświetleniowych (sodowych) na oprawy oświetleniowe ze źródłem światła LED na terenie Łochowa w ilości 900 sztuk polegającej na dostawie i wymianie opraw oświetlenia ulicznego na oprawy LED. 2.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3.Zamówienie udzielane jest na podstawie szczegółowych warunków i zasad Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 01 lipca 2021r. (zmienionej uchwałami Rady Ministrów: nr 176/2021 z dnia 28 grudnia 2021 r., nr 87/2022 z 26 kwietnia 2022 r. oraz nr 205/2022 z 13 października 2022 r.) w szczególności na podstawie zasad Dziewiątej Edycji Naboru Wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program inwestycji Strategicznych „Rozświetlamy Polskę” oraz Wstępnej Promesy dot. dofinansowania inwestycji z powyższego Programu z dnia 2023-09-14 nr Edycja9RP/2023/868/PolskiLad. 4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, Specyfikacją Warunków Zmówienia oraz posiadaną wiedzą i doświadczeniem, zachowując najwyższy profesjonalny poziom, jakość i organizację pracy. 5.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6.W przypadku, gdy w dokumentacji przetargowej zostały wskazane nazwy, znaki towarowe, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces charakteryzujący produkt lub usługę dostarczaną przez konkretnego wykonawcę, odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów – należy traktować je jako rozwiązania przykładowe określające standardy, wygląd i wymagania techniczne. Zamawiający dopuszcza oferowanie parametrów lub urządzeń równoważnych opisywanych w SWZ, pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od określonych w dokumentacji przetargowej. 7.Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego w Rozdziale III ust. 6 SWZ. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych. Pod pojęciem rozwiązań równoważnych zamawiający rozumie takie materiały, które posiadają parametry techniczne co najmniej równe do określonych w dokumentacji przetargowej. 8.Zamawiający zapewnia, że Inwestycja, której dotyczy postępowanie jest tożsama z nazwą i opisem Inwestycji zawartym we wniosku o dofinansowanie (w tym skorygowanym opisem Inwestycji w rozumieniu Regulaminu). 9.Zamawiający zapewnia Wykonawcę, że posiada zabezpieczone środki finansowe w kwocie nie niższej niż udział własny wskazany we Wniosku o dofinansowanie. 10.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi normami i przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 530919-2024
Interne Kennung: WOA.271.1.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WOA.271.1.15.2025