See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken niet recycleerbaar afval van recyclageparken
Beschreibung: Deze opdracht omvat het verwerken van niet-recycleerbaar afval (Eural-code: 20.01.99) dat afkomstig is van huishoudens en gelijkaardige bedrijfsafvalstromen die selectief worden aangeleverd door de inwoners van het werkingsgebied van MIROM Roeselare op de recyclageparken van de aangesloten gemeenten: Hooglede, Houthulst, Koekelare, Kortemark, Langemark-Poelkapelle, Lichtervelde, Moorslede, Roeselare, Rumbeke, Staden, Torhout, Wingene en Zonnebeke. De verschillende afvalstoffen worden ingezameld in containers en door MIROM Roeselare of de door het bestuur aangeduide transporteurs afgevoerd naar de verwerkers.
Interne Kennung: PPP0HE-662/6003/2025/427
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1
Interne Kennung: 2025/427_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2
Interne Kennung: 2025/427 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3
Interne Kennung: 2025/427 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Perceel 4
Interne Kennung: 2025/427 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Perceel 5
Interne Kennung: 2025/427 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschreibung: Perceel 6
Interne Kennung: 2025/427 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschreibung: Perceel 7
Interne Kennung: 2025/427 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Beschreibung: Perceel 8
Interne Kennung: 2025/427 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9
Beschreibung: Perceel 9
Interne Kennung: 2025/427 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10
Beschreibung: Perceel 10
Interne Kennung: 2025/427 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11
Beschreibung: Perceel 11
Interne Kennung: 2025/427 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12
Beschreibung: Perceel 12
Interne Kennung: 2025/427 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Perceel 13
Beschreibung: Perceel 13
Interne Kennung: 2025/427 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Perceel 14
Beschreibung: Perceel 14
Interne Kennung: 2025/427 14_14
Los: LOT-0015
Titel: Perceel 15
Beschreibung: Perceel 15
Interne Kennung: 2025/427 15_15
Los: LOT-0016
Titel: Perceel 16
Beschreibung: Perceel 16
Interne Kennung: 2025/427 16_16
Los: LOT-0017
Titel: Perceel 17
Beschreibung: Perceel 17
Interne Kennung: 2025/427 17_17
Los: LOT-0018
Titel: Perceel 18
Beschreibung: Perceel 18
Interne Kennung: 2025/427 18_18
Los: LOT-0019
Titel: Perceel 19
Beschreibung: Perceel 19
Interne Kennung: 2025/427 19_19
Los: LOT-0020
Titel: Perceel 20
Beschreibung: Perceel 20
Interne Kennung: 2025/427 20_20
Los: LOT-0021
Titel: Perceel 21
Beschreibung: Perceel 21
Interne Kennung: 2025/427 21_21
Los: LOT-0022
Titel: Perceel 22
Beschreibung: Perceel 22
Interne Kennung: 2025/427 22_22
Los: LOT-0023
Titel: Perceel 23
Beschreibung: Perceel 23
Interne Kennung: 2025/427 23_23
Los: LOT-0024
Titel: Perceel 24
Beschreibung: Perceel 24
Interne Kennung: 2025/427 24_24
Los: LOT-0025
Titel: Perceel 25
Beschreibung: Perceel 25
Interne Kennung: 2025/427 25_25
Los: LOT-0026
Titel: Perceel 26
Beschreibung: Perceel 26
Interne Kennung: 2025/427 26_26
Los: LOT-0027
Titel: Perceel 27
Beschreibung: Perceel 27
Interne Kennung: 2025/427 27_27
Los: LOT-0028
Titel: Perceel 28
Beschreibung: Perceel 28
Interne Kennung: 2025/427 28_28
Los: LOT-0029
Titel: Perceel 29
Beschreibung: Perceel 29
Interne Kennung: 2025/427 29_29
Los: LOT-0030
Titel: Perceel 30
Beschreibung: Perceel 30
Interne Kennung: 2025/427 30_30
Los: LOT-0031
Titel: Perceel 31
Beschreibung: Perceel 31
Interne Kennung: 2025/427 31_31
Los: LOT-0032
Titel: Perceel 32
Beschreibung: Perceel 32
Interne Kennung: 2025/427 32_32
Los: LOT-0033
Titel: Perceel 33
Beschreibung: Perceel 33
Interne Kennung: 2025/427 33_33
Los: LOT-0034
Titel: Perceel 34
Beschreibung: Perceel 34
Interne Kennung: 2025/427 34_34
Los: LOT-0035
Titel: Perceel 35
Beschreibung: Perceel 35
Interne Kennung: 2025/427 35_35
Los: LOT-0036
Titel: Perceel 36
Beschreibung: Perceel 36
Interne Kennung: 2025/427 36_36
Los: LOT-0037
Titel: Perceel 37
Beschreibung: Perceel 37
Interne Kennung: 2025/427 37_37
Los: LOT-0038
Titel: Perceel 38
Beschreibung: Perceel 38
Interne Kennung: 2025/427 38_38
Los: LOT-0039
Titel: Perceel 39
Beschreibung: Perceel 39
Interne Kennung: 2025/427 39_39
Los: LOT-0040
Titel: Perceel 40
Beschreibung: Perceel 40
Interne Kennung: 2025/427 40_40