186299-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – VZ č. 1 Vybavení Lázní Teplice nad Bečvou – dodávka zdravotnických přístrojů a zařízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ č. 1 Vybavení Lázní Teplice nad Bečvou – dodávka zdravotnických přístrojů a zařízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky zdravotnických přístrojů a prostředků pro účely užití v rámci činnosti Lázní Teplice nad Bečvou. Zboží musí být certifikováno jako zdravotnický prostředek dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, pokud to je v technické specifikaci vyžadováno (viz přílohy zadávací dokumentace). Předmětem plnění nesmí být takové zdravotnické přístroje a prostředky, které slouží pouze k domácímu použití. Předmět plnění veřejné zakázky zahrnuje také instalaci zboží, seznámení zaměstnanců zadavatele s obsluhou zařízení a záruční servis zboží. 1. část: Dodávka biostimulačních a vysokovýkonových laserů Předmětem první části veřejné zakázky je nákup: • 3 kusů biostimulačních terapeutických laserů (bezpečnostní třídy 3B), • vysokovýkonového laseru, • 4 kusů suchých masážních van, • vysokoindukčního magnetického stimulátoru. 2. část: Dodávka souboru léčebných zařízení a přístrojů Předmětem druhé části veřejné zakázky je dodávka léčebných zařízení a zdravotnických přístrojů. V případě této části veřejné zakázky se jedná o nákup: • 3 kusů distanční elektroterapie, • 3 kusů elektroléčebných přístrojů s vakuovou jednotkou, • fokusové rázové vlny, • 2 kusů lymfodrenážních přístrojů, • motodlahy hlezenní, • motodlahy kolenní, • motodlahy ramenní, • 2 kusů terapeutického ultrazvuku, • kombinovaného elektroléčebného přístroje s terapeutickým ultrazvukem a vakuovou jednotkou, • vakuově-kompresní terapie. 3. část: Dodávka polohovatelných lůžek Předmětem třetí části veřejné zakázky je dodávka 75 kusů elektricky polohovatelných lůžek.
Interne Kennung: VZ č. 1 Vybavení Lázní Teplice nad Bečvou – dodávka zdravotnických přístrojů a zařízení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33112200 Ultraschallanlage, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část: Dodávka biostimulačních a vysokovýkonových laserů
Beschreibung: Předmětem první části veřejné zakázky je nákup: • 3 kusů biostimulačních terapeutických laserů (bezpečnostní třídy 3B), • vysokovýkonového laseru, • 4 kusů suchých masážních van, • vysokoindukčního magnetického stimulátoru.
Interne Kennung: 1. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0002
Titel: 2. část: Dodávka souboru léčebných zařízení a přístrojů
Beschreibung: Předmětem druhé části veřejné zakázky je dodávka léčebných zařízení a zdravotnických přístrojů. V případě této části veřejné zakázky se jedná o nákup: • 3 kusů distanční elektroterapie, • 3 kusů elektroléčebných přístrojů s vakuovou jednotkou, • fokusové rázové vlny, • 2 kusů lymfodrenážních přístrojů, • motodlahy hlezenní, • motodlahy kolenní, • motodlahy ramenní, • 2 kusů terapeutického ultrazvuku, • kombinovaného elektroléčebného přístroje s terapeutickým ultrazvukem a vakuovou jednotkou, • vakuově-kompresní terapie
Interne Kennung: 2. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33112200 Ultraschallanlage, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0003
Titel: 3. část: Dodávka polohovatelných lůžek
Beschreibung: Předmětem třetí části veřejné zakázky je dodávka 75 kusů elektricky polohovatelných lůžek.
Interne Kennung: 3. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel