See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal
Interne Kennung: JUR/2025/AANMAT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2025/AANMAT - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 1 licht, grip voor fictie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUR/2025/AANMAT - 2
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 2 audio voor fictie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: JUR/2025/AANMAT - 3
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 3 display en projectie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: JUR/2025/AANMAT - 4
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueelmateriaal: perceel 4 camera en toebehoren.
Interne Kennung: 4