186409-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wasserbauarbeiten – Malá vodní elektrárna a rybí přechod Mladé Buky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Malá vodní elektrárna a rybí přechod Mladé Buky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba malé vodní elektrárny a rybího přechodu na řece Úpě. Vodní dílo se bude skládat z následujících stavebních celků: a) Příjezová malá vodní elektrárna (i) SO 01 příprava územní a zemní práce – zřízení staveniště, demolice stávající technologie, výkop, (ii) SO 02 úprava jezu – odbourání vrchní části jezu, nová koruna, stavební příprava pro jezovou klapku, úprava štěrkové propusti, úprava podjezí, úprava nadjezí a betonového vývařiště s pevným stabilizačním prahem, (iii) SO 03 vtok a přívodní kanál – rozšíření koryta a příprava umístění stavidla jalové propusti, (iv) SO 04 strojovna, (v) SO 05 odpadní kanál, (vi) SO 06 přípojka elektro. b) Přidružený rybí přechod (vii) SO 07 rybí přechod Součástí díla je i demolice stávajících staveb, zpracování prováděcí projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení, zajištění inženýrské činnosti a autorského dozoru. Podrobný popis předmětu zakázky je uveden ve smlouvě o dílo.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 42112210 Wasserräder
5. Los
Los: LOT-0001